Projektas “Orientavimosi sporto takais renginių organizavimo ir derinimo su kitomis sporto disciplinomis patirties perėmimas ir perdavimas“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Klaipėda, Smiltynės miškas, 2021m birželio 25-27d.

SEMINARAS skirtas orientavimosi sporto treneriams, renginių organizatoriams ir klubų atstovams. Bus akcentyuojama OS takais užduočių taikymas masiniuose renginiuose. Seminaras vyks birželio 25d, pradžia popiet, 15val, kad dalyviai spėtų atvykti ir vakare – teorinė dalis. Šeštadienį ir sekmadienį, birželio 26d. ir 27d. ryte – OS takais trasų praktinis pristatymas ir popiet – praktinės dalies analizė, patarimai, klausimai ir kita. Seminaras – nemokamas ir limituotas iki 24 asmenų, todėl kviečiame operatyviai registruotis. Pasiekus dalyvių limitą – bus informacija apie registracijos stabdymą.

Registrukitės seminarui naudodamiesi šia nuoroda:

https://forms.gle/hZU1bEj9jwvRZRAL8

Klaipėda, liepos 24-26d.

Girulių miškas, Klaipėdos Poilsio parkas, viešbutis Ibis Styles Klaipėda Aurora hotel

Palanga, rugpjūčio 25-27d.

,,Landšafto terapijos ir rekreacijos centras” (LTRC). Ošupio tak. 6a, Palanga

Burbiškės, rugsėjo 25-27d.

Burbiškės, 54.72518, 24.94418

Mokymai Klaipėdoje

Visi dalyviai mokymų metu bus apgyvendinti viešbutyje “ibis Styles Klaipėda Aurora” su maitinimu bei sudarytos sąlygos dalyvauti OS takais renginyje “Jūros šventė”. Registracijai – spauskite šią nuorodą: Regisracija. Jau užsiregistravusių dalyvių sąrašą galite rasti paspaudę šią nuotodą: Dalyviai.

KVIETIMAS DALYVAUTI SEMINARE:

Programa:

Mokymai Palangoje

Visi dalyviai mokymų metu bus apgyvendinti ,,Landšafto terapijos ir rekreacijos centras” (LTRC). Ošupio tak. 6a, su maitinimu bei sudarytos sąlygos dalyvauti OS takais renginiuose specialiai seminaro dalyviams. Registracijai – spauskite šią nuorodą: Regisracija. Jau užsiregistravusių dalyvių sąrašą galite rasti paspaudę šią nuotodą: Dalyviai.

Seminaras Klaipėdoje
Seminaras Klaipėdoje
Seminaras Klaipėdoje
Seminaras Palangoje
Seminaras Palangoje
Seminaras Palangoje
Seminaras Palangoje